Home Foto Lajm
Françeska u nda nga djali i biznesmeni, por kush e surprizoi për Shën Valentin? (FOTO LAJM)
Prej kohësh, në media është përfolur se Françeska Jaçe është në një lidhje me And Geçin, djali i një biznesmeni mjaft të njohur në Shqipëri.

Por mesa duket romancës së tyre i ka ardhur fundi. Edhe pse pretendohet që Françeska të mos jetë e lidhur, postimi i saj i fundit tregon të kundërtën.

Ajo në Instasoryn e saj, ka postuar një tufë më trëndafila. Kush mund t'ia ketë dhuruar? Apo ndohta ata sjanë ndarë asnjëherë? /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dalin pamjet e vrasësve të gazetarit saudit në Turqi (FOTO LAJM)
Panik në Shkodër, “Benzi" shpërthen në flakë (FOTO LAJM)
U vra dhe u zhduk? Misteri mbi një ngjarje makabër në Shkodër (FOTO LAJM)
Stresi në pranga, fansat "kryqëzojnë" shokët e tij (FOTO LAJM)
Fansi i çmendur tromaks Shakirën, kalon rojet dhe hipën në skenë me një kërkesë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media