Home Foto Lajm
Fëmijët e VIP-ave shqiptarë që nuk i njeh askush (FOTO LAJM)
(Vajza e Rudina Magjistarit, Mia)
Duket se zgjedhja e personazheve të njohur për t'i bërë apo jo fëmijët të famshëm është një zgjedhje e vështirë.

Ata shpesh "dorëzohen", pasi me siguri fotoja e fëmijës së tyre është shumë e bukur, dhe duan ta ndajnë me të gjithë.

Por ka edhe nga ata që janë fanatikë deri në fund dhe nuk bëjnë lëshime.

Për më tepër mund të shihni galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Pas fejesës madhështore, Jon Gjebrea dhe Merlin me pushime në Miami (FOTO LAJM)
Shfaqet si rrallëherë Redia, motra e vogël e familjes Hoxha (FOTO LAJM)
Agroni e imitoi dhe e quajti banale, përgjigjet Eni Çobani
Ndarja nga biznesmeni, Jonida nxjerr në shitje vilën luksoze me vlerë 800 mijë euro
Ka një arsye pse Ledri është bërë aktualisht mashkulli më tërheqës në botë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media