Home Foto Lajm
Ende ka shumë gjëra që nuk i dimë për botën (FOTO LAJM)
Bota rreth nesh nuk pushon së mahnituri.

Por me qasjen e sotme në internet, është e vështirë të besohet se ka ende gjëra që nuk i dimë për botën!

Por a keni parë ndonjëherë se si duket një kafkë e një balene, një kobër e porsalindur apo një ujvarë llave?

Do të habiteni nga cdo foto e publikuar në këtë artikull. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Pas fejesës madhështore, Jon Gjebrea dhe Merlin me pushime në Miami (FOTO LAJM)
Shfaqet si rrallëherë Redia, motra e vogël e familjes Hoxha (FOTO LAJM)
Agroni e imitoi dhe e quajti banale, përgjigjet Eni Çobani
Ndarja nga biznesmeni, Jonida nxjerr në shitje vilën luksoze me vlerë 800 mijë euro
Ka një arsye pse Ledri është bërë aktualisht mashkulli më tërheqës në botë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media