Home Foto Lajm
Mbajti zi për Adelën, Bjordi rikthehet në rrjete sociale (FOTO LAJM)
Kanë kaluar tashmë disa muaj nga vdekja e Adelajda Xhamanit dhe duket se njerëzit janë përpirë nga rutina.

Ama ajo akoma mbetet aty, brengë në zemrën e tyre që akoma e duan.

Ndër këta është dhe ish-i dashuri i saj Bjordi Mezini, regjisori dhe ish-banori i Big Brother.

Bjordi prej disa muajsh nuk ka qenë aktin në rrjetet sociale dhe postimi i vetëm që ka bërë që nga vdekja e Adelës ka qenë një video në fund të nëntorit.

Por pikërisht sot ai nëpërmjet një fotoje në Instastory paralajmëron rikthimin e grupit "West Side Family" në skenë, e që për fansat e këtij grupi do të jetë një lajm i madh. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Pas fejesës madhështore, Jon Gjebrea dhe Merlin me pushime në Miami (FOTO LAJM)
Shfaqet si rrallëherë Redia, motra e vogël e familjes Hoxha (FOTO LAJM)
Agroni e imitoi dhe e quajti banale, përgjigjet Eni Çobani
Ndarja nga biznesmeni, Jonida nxjerr në shitje vilën luksoze me vlerë 800 mijë euro
Ka një arsye pse Ledri është bërë aktualisht mashkulli më tërheqës në botë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media