Home Foto Lajm
Kap të dashurën duke e tradhtuar dhe bën selfie, ky djalosh ka sens të theksuar humori (FOTO LAJM)
Një djalë dyshonte see dashura e tradhtonte dhe kështu e ka ndjekur atë deri në club-in ku kishte lënë të takohej me të dashurin tjetër.

Ai ka dashur të hakmerret publikisht më të dashurën tradhtare dhe është ulur pas tyre. Në momentin që ata ishin duke u puthur me njeri-tjetrin, ai ka nxjerrë celularin duke bërë një selfie ngjitur me ta.

Pastaj fotografia është shpërndarë në rrjetet sociale në Argjentinë duke marrë shumë reagime për veprimin e vajzës.

"E dashura ime nuk e kuptoi se kishim ardhur në të njëjtën party"., - shkroi ai në foto.

Fotoja ka marrë 70 mijë like dhe mijëra komente deri më tani duke u cilësuar si ndëshkimi më "cool" për tradhtinë. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Dalin fotot, kush janë 3 shqiptarët e arratisur nga qelitë greke (FOTO LAJM)
Më e mirë e ëma se e bija! Fotot ku kjo thënie vërtetohet plotësisht (FOTO LAJM)
Ngjashmëri e pabesueshme, Noizy prezanton "djalin" e tij (FOTO LAJM)
Rapunzel në jetën reale, vajza nuk pret flokët prej 14 vitesh (FOTO LAJM)
"Dita e Gjykimit", sot Salah duhet të tregoje veten nëse s'do të bëjë valixhet gati (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media