Home Foto Lajm
Vrau vjehrrën e iu drejtua hoxhës: Allah, më fal që e vrava! (FOTO LAJM)
Janë zbardhur detajet e fundit nga krimi makabër në Kamzë ku nusja, vetëm 21-vjeç vrau vjehrrën dhe fshehu krimin për një vit.

Marjana Cmeta helmoi vjehrrën e saj duke i hedhur fotoksinë në ushqim dhe krimin e rëndë e rrëfeu tek Hoxha Hysën Shehu.

Ajo pranoi se ka qene ajo qe ka vrarë të vjehrrën dhe kërkonte faljen e mëkateve nga Allahu.

Këtë rrëfim hoxha e regjistroi dhe vuri në dijeni Agim Lamin, bashkëshort i viktimës dhe një të afërm.

Këto të fundit vendosën të mos e tregonin krimin e rëndë. Policia ka vënë në pranga, hoxhën, bashkëshortin e viktimës të afërmin për moskallëzim krimi.

Shkak i vrasjes dyshohet të jenë mosmarrveshjet e shpeshta mes autores së dyshuar dhe viktimës, thanë burime zyrtare nga Policia. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Aurela Gaçe bën të lumtur djalin e Dr. Florit (FOTO LAJM)
Usain Bolt kryen stërvitjen e parë me Dortmundin (FOTO & VIDEO)
Aksident i frikshëm në Tiranë, makina hedh në erë motorin (FOTO LAJM)
Pronarët më të çuditshëm dhe kokëfortë që refuzuan të lëviznin (FOTO LAJM)
"Dua të shkruaj emrat e fëmijëve dhe nipërve", 92-vjeçarja fillon shkollën fillore (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media