Home Foto Lajm
Pas aksidentit, bukuroshja bën transformimin e pabesueshëm (FOTO LAJM)
Maria Lebedeva një studente juridiku nga Rusia ka rrëfer se si një aksident i rëndë me makinë i ndryshoi jetën tërësisht.

Maria Lebedeva u verbua dhe pësoi dëmtime në tru pasi i dashuri i saj i "nevrikosur" kaloi me të kuqe dhe u përplas me një makinë tjetër në Novosibirsk, në jug të Rusisë.

Përplasja e la atë krejtësisht të verbër, kështu që ajo nuk mund ta vërejë ndryshimin që të gjithë të tjerët e shohin se si ajo dukej atëherë, dhe se si ajo është tani, përcjell albeu.com

Në verën e vitit 2016, Maria, tani 23 vjeç, u diplomua me nderime nga universiteti i saj në Novosibirsk.

Sot ajo nuk e mban mend atë. Në fakt, dy vite janë fshirë nga kujtesa e saj.

As nuk i sheh ndryshimet.

Ajo humbi të gjithë jetën e saj të kaluar, shpresat dhe ëndrrat e saj, bukurinë e saj, jetën e mbushur me argëtim.

"Kam qëndruar në koma për 10 ditë. U verbova, pësova dëmtime në tru dhe në shtyllën kurrizore. Unë u vonova gjysmë ore dhe i dashuri ishte zemëruar shumë. Sapo hyra në makinë, ai po më bërtiste. Pas aksidentit, më braktisi. Më tha që nuk e kishte fajin vetëm ai, por të dy. As falje nuk më kërkoi. Nga ai aksident nuk humba vetëm bukurinë, por më shumë se aq", ka thënë Lebedeva.

Maria ishte e vetmja e plagosur në aksident. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Vajza e Azem Hajdarit, kundër deputetëve të PD: Nxjerr jashtë e Veliajt, shfaqje koti (FOTO LAJM)
Dalin fotot, kush janë 3 shqiptarët e arratisur nga qelitë greke (FOTO LAJM)
Më e mirë e ëma se e bija! Fotot ku kjo thënie vërtetohet plotësisht (FOTO LAJM)
Ngjashmëri e pabesueshme, Noizy prezanton "djalin" e tij (FOTO LAJM)
Rapunzel në jetën reale, vajza nuk pret flokët prej 14 vitesh (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media