Home Foto Lajm
Vdes njëri nga themeluesit e PD-së (FOTO LAJM)
Partia Demokratike ka njoftuar se shpreh ngushellime të sinqerta për ndarjen nga jeta te Altin Qoshes, studentit të dhjetorit, që u shqua mes nesh për kurajon dhe urtesinë në kohe të veshtira.

Në një deklaratë lëshuar sot, PD kujton se 27 vite me pare, Altin Qoshja, se bashku me 342 studente e pedagoge, firmosën mbrëmjen e 11 dhjetorit 1990 krijimin e Partisë Demokratike.

"Gjatë levizjes studentore, ai u rendit ndër të rinjtë e parë të cilët kundershtuan regjimin diktatorial dhe deri në ndarjen e parakohshme nga jeta, ishte një nga demokratët më të perkushtuar.

Me dhimbje të thellë, ngushëllojmë familjen dhe miqtë e Altinit!

I paharruar qofte mes nesh!" thuhet në njoftim.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kushton 250 mijë paund, Paul Pogba prezanton Ferrarin e tij (FOTO LAJM)
Më të bukurat e Shqipërisë, çfarë jete bëjnë sot misset tona? (FOTO LAJM)
Vajzat e Sinisa Mihajlovic i venë flakën Instagramit (FOTO LAJM)
Fustane ngjitur pas trupit dhe dekolte bujare, Ilda provokon hapur (FOTO LAJM)
Dyshohet për shqiptar, burri i murosur i gjallë trondit Italinë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media