Home Foto Lajm
U kap mat me “të fortin” e Durrësit, shpërthern ish-banorja e BB: U lodha (FOTO LAJM)
Xhesila Pere njihet si një nga vajzat pa komplekse të showbiz në Shqipëri. E bërë e famshme në një reality-show në Shqipëri.

Së fundi ajo është fotografuar në një club me Jurgen Kurtin, djali nga qyteti i Durrësit i njohur për jetën luksoze, i cili u bë i famshëm në media dy vite më parë kur u akuzua për vrasjen e të atit e që më pas u shpall i pafajshëm.

Mjaftuan këto foto intime që të aludohej se mes tyre kishte diçka më shumë. Por Xhensila nuk ka duruar më dhe ka reaguar për t’ju dhënë fund këtyre “idiotësive” siç shkruan ajo në Instastory:

“Mjaft më! U lodha duke më “kapur mat” me miq, me bashkëpunëtorë apo me të afërm. Mjafton të jetë një mashkull afër meje dhe u bë lajmi. Është e turpshme dhe e frikshme njëkohësisht që kjo media nuk mendon që përtej personazhit publik, ka një familje të cilët cenohen nga ato idiotësi që shkruani”, shkruan Xhensila Pere në postimin e saj. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Këta janë grabitësit e kapur dje nga NJSI (FOTO LAJM)
Komandot e Shqipërisë dhe FSK vlerësohen maksimalisht mes 160 vendeve të botës (FOTO LAJM)
E konfirmon UEFA, shikoni çfarë ndodh me Shqipërinë nëse nuk fiton ndaj Skocisë (FOTO LAJM)
Dorina ti je? Modeles shqiptare i dalin fotografitë skandaloze (FOTO LAJM)
I mbijetuan manisë së operacioneve, VIP-et natyrale në Shqipëri (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media