Home Foto Lajm
Krijesa misterioze që po tmerron banorët në Argjentinë (FOTO LAJM)
Një qënie e pazakontë po tmerron qytetarët e qytetit Santa Fe në Argjentinë, shkruan albeu.com.

Sipas mediave lokale kjo krijesë del vetëm natën dhe po gjuan qen ndërsa frikëshet nga kontakti me njerëzit.

Ende nuk dihet se çfarë lloji është por sipas një fotografie duket si qen i shartuar me një gjallesë tjetër./albeu.com.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kushton 250 mijë paund, Paul Pogba prezanton Ferrarin e tij (FOTO LAJM)
Më të bukurat e Shqipërisë, çfarë jete bëjnë sot misset tona? (FOTO LAJM)
Vajzat e Sinisa Mihajlovic i venë flakën Instagramit (FOTO LAJM)
Fustane ngjitur pas trupit dhe dekolte bujare, Ilda provokon hapur (FOTO LAJM)
Dyshohet për shqiptar, burri i murosur i gjallë trondit Italinë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media