Home Foto Lajm
Marina Fara në një lidhje të re, publikon foton (FOTO LAJM)
Vajza e këngëtares Eli Fara është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi Marina duket se na ka treguar se është në një lidhje të re.

Ajo ka postuar disa foto në Instagram duke u puthur me një djalë. Fytyren e djalit ajo e ka lënë disi misterioz pasi e ka mbuluar me një zemër.

Kush të jëtë vallë djali misterioz që duket se i ka rrëmbuer zemrën Marinës? /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Këta janë grabitësit e kapur dje nga NJSI (FOTO LAJM)
Komandot e Shqipërisë dhe FSK vlerësohen maksimalisht mes 160 vendeve të botës (FOTO LAJM)
E konfirmon UEFA, shikoni çfarë ndodh me Shqipërinë nëse nuk fiton ndaj Skocisë (FOTO LAJM)
Dorina ti je? Modeles shqiptare i dalin fotografitë skandaloze (FOTO LAJM)
I mbijetuan manisë së operacioneve, VIP-et natyrale në Shqipëri (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media