Home Foto Lajm
Gafa e FSHF-së në ditëlindjen e Eros Grezdës, e bën 2 vite më të madh (FOTO LAJM)
Mesfushori i Kombëtares, Eros Grezda feston sot ditëlindjen e tij të 23-të.

FSHF nuk e ka prishur traditën dhe e ka uruar futbollistin gjakovar, nëpërmjet një statusi në faqen zyrtare në “Facebook”, por nuk ka shkuar dhe aq mirë.

Në urimin e FSHF-së shkruhej: “Gëzuar ditëlindjen e 25-të Eros Grezda”, teksa e bën futbollistin 2 vite më të madh.

Nuk ka vonuar shumë dhe FSHF e ka korrigjuar moshën e futbollistit të Kombëtares, por kjo nuk shpëtoi pa u vënë re. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kushton 250 mijë paund, Paul Pogba prezanton Ferrarin e tij (FOTO LAJM)
Më të bukurat e Shqipërisë, çfarë jete bëjnë sot misset tona? (FOTO LAJM)
Vajzat e Sinisa Mihajlovic i venë flakën Instagramit (FOTO LAJM)
Fustane ngjitur pas trupit dhe dekolte bujare, Ilda provokon hapur (FOTO LAJM)
Dyshohet për shqiptar, burri i murosur i gjallë trondit Italinë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media