Home Foto Lajm
Njëra e dashuruar me Ramën e tjetra demokrate e flaktë, Laura dhe Ornela janë motra!
A e dini se motra e Ornela Vorpsit, është Laura Vorpsi?

Ornela Vorpsi, artisja e dashuruar thellësisht me kryeministrin Edi Rama, ish-pedagogun e saj, është motra e demokrates bukuroshe, Laura Vorpsi, e parë si krahu i djathtë i Berishës.

Ornela dhe Laura, dy gra shumë simpatike, janë motra të cilat ndajnë qëndrime komplet të kundërta në lidhje me politikën në Shqipëri.

Por si janë marrëdhëniet mes tyre?

Ornela tregoi në "Opinion" se me të motrën nuk ka asnjë lloj marrëdhënieje, nuk ka komunikim pasi të dyja kanë prespektiva të ndryshme jete, këndvështrime të ndryshme për gjërat, ndaj nuk kanë asnjë lloj komunikimi. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kushton 250 mijë paund, Paul Pogba prezanton Ferrarin e tij (FOTO LAJM)
Më të bukurat e Shqipërisë, çfarë jete bëjnë sot misset tona? (FOTO LAJM)
Vajzat e Sinisa Mihajlovic i venë flakën Instagramit (FOTO LAJM)
Fustane ngjitur pas trupit dhe dekolte bujare, Ilda provokon hapur (FOTO LAJM)
Dyshohet për shqiptar, burri i murosur i gjallë trondit Italinë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media