Home Foto Lajm
Juventus prezanton fanellat e reja për sezonin 2018/19 (FOTO LAJM)
Juventus ka zbuluar fanellën e re me të cilën do të luajë në shtëpi sezonin e ardhshëm.

Lojtarët e “Zonjës së vjetër” do ta bartin fanellën e re në ndeshjen e së shtunës kundër Veronës.

Juventusi tashmë e ka fituar titullin e kampionit në Serie A, prandaj ndeshja e kësaj fundjave do të shërbejë vetëm si një stërvitje.

Por sot Juve zbuluoi fanellën e re që do ta veshin për sezonin tjetër. Fanella ka vetëm dy vija të trasha në pjesën e përparme dhe një në të pasmen. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Florian Marku pëson dëmtim horror, shtyhet ndeshja kundër rusit (FOTO LAJM)
Nuk njihet! Fansat i nxjerrin bojën Xhensilës me foton e para 10 viteve (FOTO LAJM)
Një sekond larg vdekjes! Pamjet e këtij kamioni po çudisin botën (FOTO LAJM)
Rëndohet bilanci i tragjedisë në Xhenoa, ambasada thotë nëse ka shqiptarë mes viktimave
Avokati i njohur shqiptar i shpëton për një fije tragjedisë në Xhenoa (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media