Home Foto Lajm
Shtrëngata dhe përmbytje, surprizat e motit gjatë pasdites së sotme (FOTO LAJM)
Paraditja ishte me reshje të lehta shiu në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa situata pritet të ndryshojë gjatë orëve të pasdites.

Sipas Meteoalb, asditja do të sjellë një rënie me 2 – 3°C duke ulur maksimumin ne 24°C, ndërsa priten edhe reshje të dendura shiu thuajse në të gjithë vendin.

Madje, në zona të caktuara ku reshjet do të jenë më të dendura, sic është pjesa lindore e vendit ka rrezik për përmbytje.

Reshje do të ketë edhe gjatë ditëve në vijim duke e bërë majin një muaj të lagësht.

Ndoshta, ata që kanë bërë plane për plazh gjatë majit duhet t'i shtyjnë ato për në fillim të qershorit. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Florian Marku pëson dëmtim horror, shtyhet ndeshja kundër rusit (FOTO LAJM)
Nuk njihet! Fansat i nxjerrin bojën Xhensilës me foton e para 10 viteve (FOTO LAJM)
Një sekond larg vdekjes! Pamjet e këtij kamioni po çudisin botën (FOTO LAJM)
Rëndohet bilanci i tragjedisë në Xhenoa, ambasada thotë nëse ka shqiptarë mes viktimave
Avokati i njohur shqiptar i shpëton për një fije tragjedisë në Xhenoa (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media