Home Foto Lajm
U takua dje me Ronaldon, kush është pasanikja shqiptare? (FOTO LAJM)
Pothuajse të gjithë e njihni futbollistin brazilian, Ronaldo Nazario.

Tashmë ai ka dalë në "pension", por fama e tij vijon të tërheqë mjaft persona, të njohur e të panjohur.

Këtë herë, fatin për ta takuar e ka pasur një vajze e re shqiptare, e cila njihet si blogere dhe fatmirësisht, të ardhurat nga familja janë të kënaqshme, gjë që i lejon të shijojë jetën siç dëshiron.

E kemi fjalën për Elona Varfin, një prej femrave të njohura në qytetin e Tiranës.

Ajo është takuar me futbollistin legjendar dhe nuk ka nguruar të bëj foto me të. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Florian Marku pëson dëmtim horror, shtyhet ndeshja kundër rusit (FOTO LAJM)
Nuk njihet! Fansat i nxjerrin bojën Xhensilës me foton e para 10 viteve (FOTO LAJM)
Një sekond larg vdekjes! Pamjet e këtij kamioni po çudisin botën (FOTO LAJM)
Rëndohet bilanci i tragjedisë në Xhenoa, ambasada thotë nëse ka shqiptarë mes viktimave
Avokati i njohur shqiptar i shpëton për një fije tragjedisë në Xhenoa (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media