Home Foto Lajm
Ronaldo dhe Carvajal kthehen ne stërvitje me Realin (FOTO LAJM)
Real Madrid ka kompletuar skuadrën për herë të parë në stërvitje këtë javë para se të luaj kundër Villarreal në "Estadio de la Ceramica" ditë e shtunë.

Në mesin e atyre që janë kthyer janë edhe Cristiano Ronaldo dhe Dani Carvajal që kanë stërvitur me shokët e skuadrës, e cila gjë do të të thotë s Zidane mund të ketë skuadrën me vete për ndeshjen e fundit në La Liga.

Kjo do të thotë se dyshja do të jetë gati për finalen e UEFA Champions League në Kiev më 26 maj kundër Liverpoolit. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Siguruan mbijetesën në Serie A, autobusi i Chievos gjendet në Sarandë (FOTO LAJM)
Skuadrat me më së shumti tifozë në shkallët e stadiumit për sezonin 2017/18 (FOTO LAJM)
Guxim prej "budallai", të fotografosh llavën vetëm me pantallona (FOTO & VIDEO)
Fituan Kupën e Gjermanisë, por trofeu gjendet brenda në një valixhe të aeroportit (FOTO LAJM)
Festa e stilistit të njohur, si u veshën VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media