Home Foto Lajm
Aurela Gaçe tregon sekretin si u rikthye në formë pas shtatzënisë (FOTO LAJM)
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më energjike të estradës sonë.

Këngëtarja është nënë e dy vajzave të vogla, Greis dhe Abigail. Por këngëtarja edhe pas shtatzënisë është rikthyer në super formë.

Në një postim në profilin e saj në “Instagram”, Aurela tregon sesi i riktheu linjat.

Fotoja numër një, nje vit e gjysem mbas lindjes se vajzes se pare në maj të vitit 2013. Fotoja nr 2…sot mbas punës një vit e gjysmë pas lindjes së vajzës se dytë” – shkruan këngëtarja.

Aurela ka edhe një mesazh për të gjithë ndjekësit e saj: “Çfarë ke brenda, e rrezaton jashte. Nëse ndihesh e fortë për veten, nëse e do veten, do të dish t’u japesh dashuri edhe te tjereve qe të rrethojne. Këtë do tu mësoj femijeve te mij, me vepra”. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Florian Marku pëson dëmtim horror, shtyhet ndeshja kundër rusit (FOTO LAJM)
Nuk njihet! Fansat i nxjerrin bojën Xhensilës me foton e para 10 viteve (FOTO LAJM)
Një sekond larg vdekjes! Pamjet e këtij kamioni po çudisin botën (FOTO LAJM)
Rëndohet bilanci i tragjedisë në Xhenoa, ambasada thotë nëse ka shqiptarë mes viktimave
Avokati i njohur shqiptar i shpëton për një fije tragjedisë në Xhenoa (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media