Home Foto Lajm
Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bëhen bashkë, çfarë po kurdisin? (FOTO LAJM)
Të dyja i përkasin botës së televizionit. Bëhet fjalë për Norën dhe për Klaudja Pepën.

Por nga një foto e postuar nga balerina, vërehët se vajzat janë duke bashkëpunuar së bashku.

Ato u panë në një sallë baleti teksa realizonin statura të njëjta.

Mos vallë Nora do jetë duke realizuar një videoklip te ri. Presim të shohim suprizën e tyre. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Bale me urim special për Modric pas çmimit "TheBest" (FOTO LAJM)
Thibaut Courtois zgjidhet portieri më i mirë për vitin 2018 (FOTO LAJM)
"Bella Mafia", luksi i shfrenuar i grekes së ekzekutuar dhe lidhja me killerin shqiptar (FOTO LAJM)
KUJDES! Ky është kurthi më i ri që hajdutët bëjnë me makinat, mund ta pësojmë të gjithë
Koka e grupit, ky është i tmerrshmi i familjes Bajri që i shpëtoi Policisë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media