Home Foto Lajm
Dalin pamjet: Ja me kë festoi mbrëmë Rama (FOTO LAJM)
Ditën e djeshme Partia Socialiste festoi 27 vjetorin e themelimit të saj.

Por si rrallë herë më parë, Edi Rama zgjodhi të mos marrë pjesë në festimet zyrtare në Tiranë.

Ditën e djeshme ai udhëtoi drejt Durrësit ku zhvilloi disa takime. Por me kë e festoi Rama 27-vjetorin e themelimit të PS?

Me anë të një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar detajet nga "festa" e Ramës.

"Tek Vollga, Noriega me Gjushin dhe kusur para 30 min po festojne shnderrimin e Partise Socialiste ne Parti Siçiliste! sb"- shkruan Berisha në Facebook. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ka lindur 12 djem por nuk është plotësisht e lumtur (FOTO LAJM)
albi66
Albi Nako i’a bën bajat Alba Hoxhës (FOTO LAJM)
Meghan tregon barkun e rrumbullakosur dhe merr dhuratën e parë për bebin (FOTO LAJM)
Gruaja nxjerr dollapin në shitje, por në foto ka bërë një gafë shumë të madhe (FOTO LAJM)
riki5
Çfarë ke humbur Ronaldinho? Ish-e dashura çmend fansat me fotot e saj (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media