Home Foto Lajm
Fansi i bën një kërkesë, moderatorja bën reagimin e papritur (FOTO LAJM)
Luana Vjollca është ndër ato personazhe të ekranit që ose e duan shumë ose e kanë inat.

Ditët e fundit atë e kemi parë në shumë media online për shkak të projektit të fundit që solli me këngëtarin e mirënjohur Bujar Qamili dhe ajo ka marrë shumë mesazhe në Instagram.

Kështu që Luana ka vendosur të publikojë në Instastory një foto nga një prej këtyre mesazheve të dërguara nga fansat e saj.

"Të kërkoj një gjë: kështu vazhdo"!

Moderatorja e ka vlerësuar shumë këtë mesazh dhe bashkangjitur tij, ka shkruar: “Motiv”, duke e konsideruar si një motiv të fortë për të punuar më shumë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Tifozat Kuq e Zi: Kërkojmë djersë për fanellën
I flaktë pas Kosovës, shikoni veshjen e çuditshme të tifozit (FOTO LAJM)
Formacionet zyrtare: Kosovë - Azerbajxhan (FOTO LAJM)
Miqësorja kundër Uellsit, lojtarët e Shqipërisë mbërrijnë në stadium (FOTO LAJM)
Bale vlen 21 mln euro më shumë se Shqipëria, shikoni sa kushton ekipi i Panuccit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media