Home Foto Lajm
Baby G pajtohet me Getinjon dhe ky urim e vërteton (FOTO LAJM)
Reperi i njohur shqiptar Getinjo feston sot ditëlindjen e tij të 28-të. Mes urimeve të shumta ai ka marrë një urim special që na befasoi edhe nga këngëtarja Baby G.

Duket se miqtë i kanë rregulluar gjërat mes tyre dhe nuk kanë më hatërmbetje.

“Gëzuar ditëlindjen Getinjo… Miqtë e vërtetë qëndrojnë gjithmonë deri në fund! Miku im i përjetshëm” – ka shkruar Baby G. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Tifozat Kuq e Zi: Kërkojmë djersë për fanellën
I flaktë pas Kosovës, shikoni veshjen e çuditshme të tifozit (FOTO LAJM)
Formacionet zyrtare: Kosovë - Azerbajxhan (FOTO LAJM)
Miqësorja kundër Uellsit, lojtarët e Shqipërisë mbërrijnë në stadium (FOTO LAJM)
Bale vlen 21 mln euro më shumë se Shqipëria, shikoni sa kushton ekipi i Panuccit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media