Home Foto Lajm
3 mijë dollar orë, Elisa Spiropali tregon luksin në emision (FOTO LAJM)
Elisa Spiropali është një ndër deputetet e Partisë Socialiste më të komentuar në media.

Fillimisht Spiropali tërhoqi vëmendje me deklaratat e bujshme e më pas nisi dhe ndryshimi radikal në pamje e veshje, gjë e cila nuk mund të kalonte pa komentuar.

Pavarësisht kësaj, Elisa Spiropali është një ndër socialistet më aktive në PS, dhe për këtë ftohet pothuajse çdo natë në emisionet politike.

Pikërisht në një ndër emisionet është vërejtuar ora super e shtrenjtë e Elisa Spiropalit.

Faqja "Lolita" në Facebook, ka gjetur dhe zbuluar çmimin e orës së shtrenjtë të saj e cila shkon 3 mijë dollarë.

Dhe kjo nuk është shumë çudi, për shkak se Spiropali njihet për jetën e luksit, makinat e shtrenjta e rrobat firmato. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zvicër 5-2 Belgjikë, nota e Shaqirit dhe e Xhakës (FOTO LAJM)
Mavraj kërkon falje: Mos e vini në diskutim dashurinë time për fanellën e Kombëtares (FOTO LAJM)
Mbesa e Frank de Booer "çmend" fansat në rrjete sociale (FOTO LAJM)
Bora izolon Dardhën, 50 veta kanë mbetur të bllokuar (FOTO & VIDEO)
Shifra alarmante, rriten vjedhjet nga të miturit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media