Home Foto Lajm
Tatuazhi i veçantë i kapitenit të Islandës (FOTO-LAJM)
Kapiteni i Islandës, Aron Gunnarsson bashkë më skuadrën e tij do të mbahen mend gjatë për debutimin e tyre dhe për festimin spekolarë në Euro 2016.

Gunnarsson ishte ai që bëri të famshme thirrjen “Uh” të tifozëve dhe festimin e tyre duke përplasur duart gjithashtu ishte po ai që mori refuzimin e Cristiano Ronaldos për të shkëmbyer fanelën me të.

Gunnarson ka vetëm pak koha që është operuar në gju , por kjo nuk e ka ndalur që ai të jetë pjëse e skuadrës së tij në Rusia 2018.

Dashurinë për vendin e tij ai e ka shprehur edhe me një tatuazh që i mbulon pothuajse të gjithë shpinën, ku në të shihen flamuri i Islandës i rrethuar nga figura mitologjike të këtij vendi që quhen Landvaettir. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zvicër 5-2 Belgjikë, nota e Shaqirit dhe e Xhakës (FOTO LAJM)
Mavraj kërkon falje: Mos e vini në diskutim dashurinë time për fanellën e Kombëtares (FOTO LAJM)
Mbesa e Frank de Booer "çmend" fansat në rrjete sociale (FOTO LAJM)
Bora izolon Dardhën, 50 veta kanë mbetur të bllokuar (FOTO & VIDEO)
Shifra alarmante, rriten vjedhjet nga të miturit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media