Home Foto Lajm
Adelina prezanton nënën dhe ngjajnë si dy pika uji (FOTO LAJM)
Adelina Tahiri për herë të parë ka prezantuar më të afërmit e saj. Ajo ka pasur sigurisht se kujt t'i ngjajë.

Në Intagramin e saj ajo kan postuar një foto të nënës së saj dhe duket se kanë një ngjashmëri të madhe.

Në këtë rast mund të themi pa frikë shprehjen: “Bëmë mama të të ngjajë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Inter 1-0 Milan, notat e lojtarëve (FOTO LAJM)
Serbi përqafon me shpirt shqiptarin e Kosovës (FOTO LAJM)
Koreografia e famshme e tifozëve të Interit (FOTO LAJM)
slovakia
Tifozja e Inter që po lë në hije Wanda Narën, do të jetë prezente në "San Siro" (FOTO LAJM)
wanda
Derbi i “nxehtë” edhe në shkallët e "San Siros" (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media