Home Foto Lajm
Apokalips në Serbi, uji pushton rrugët dhe rrezikon banorët (VIDEO-FOTO LAJM)
Një stuhi e fuqishme ka goditur gjatë ditës së sotme Serbinë duke shkaktuar kaos në rrugë.

Rreshjet e dendura të shiut që përfshinë qytetin e Uzicës shkaktuan përmbytje të mëdha në duke të dhënë përshtypjen e një apokalipsi të vërtetë, transmeton albeu.com.

Ndërkaq këto pamje kanë bërë që të shpërndahen masivisht edhe në rrjetet sociale./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Tozi
e Mërkurë 13 Qershor 2018, Ora 17:23
Mara nonen lypin me jau shkerdhy !!! Po Zoti nuk eshte mac me te grith...
Shkruani komentin tuaj!
 
Inter 1-0 Milan, notat e lojtarëve (FOTO LAJM)
Serbi përqafon me shpirt shqiptarin e Kosovës (FOTO LAJM)
Koreografia e famshme e tifozëve të Interit (FOTO LAJM)
slovakia
Tifozja e Inter që po lë në hije Wanda Narën, do të jetë prezente në "San Siro" (FOTO LAJM)
wanda
Derbi i “nxehtë” edhe në shkallët e "San Siros" (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media