Home Foto Lajm
Jurgen Klopp nis pushimet (FOTO LAJM)
Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp është duke shijuar birra dhe duke pushuar në plazhe të St Tropez bashkë me gruan e tij Ulla dhe familjen pas një sezoni të gjatë.

Jurgen Klopp ka filluar pushimin e shumë merituar duke marrë diell këtë javë bashkë me familjen e tij.

Trajneri i Liverpool ka zgjedhur për pushime një parajsë që quhet St Tropez.

Klopp dhe partneri i tij po ashtu janë duke marrë ngjyrë pas këtij sezoni.

Kështu gjermani duket se tërësisht nuk po dëshiron që të merret me transfere, e aq më pak me sagën Nabil Fekir. ./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Inter 1-0 Milan, notat e lojtarëve (FOTO LAJM)
Serbi përqafon me shpirt shqiptarin e Kosovës (FOTO LAJM)
Koreografia e famshme e tifozëve të Interit (FOTO LAJM)
slovakia
Tifozja e Inter që po lë në hije Wanda Narën, do të jetë prezente në "San Siro" (FOTO LAJM)
wanda
Derbi i “nxehtë” edhe në shkallët e "San Siros" (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media