Home Foto Lajm
Era Istrefi: Shihemi shumë shpejt Rusia (FOTO LAJM)
Më 15 korrik do të mbahet finalja e madhe e Kampionatit Botëror të Futbollit. Deri më tani dihet vetëm skuadra e parë e kësaj finaleje, Franca, e cila po pret të dijë kundërshtarin që do të kualifikohet në gjysmëfinalen e sotme.

Ndërkohë “Live it up” është kënga e këtij Botërori “Rusi 2018” e kënduar nga Nicky Jam, Will Smith dhe këngëtarja shqiptare Era Istrefi.

Tre këngëtarët nuk ishin të pranishëm në ceremoninë e hapjes, por lajmëruan që në finale ata do të këndojnë në Rusi. E teksa dita e finales po afrohet, Era ka zbuluar se mezi po pret që të jetë në Rusi që të performojë para miliona tifozësh.

Këngëtarja ka shpërndarë një foto të stadiumit në “Instastory” dhe përmbi të e emocionuar ka shkruar: “Shihemi shumë shpejt Rusia”.

Ndërkohë kënga “Live it up” ka rezultuar një bashkëpunim mjaft i suksesshëm pasi deri tani ka një numër të madh klikimesh në kanalin “Youtube”. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Nxirrni albumet e vjetra nga dollapi, këto fotografi do t’ju bëjnë zili (FOTO LAJM)
Ti mi vodhe syzet? Ik se të blen dashnori të tjera! Plas keq mes vajzave të Call Centerit në Tiranë (FOTO LAJM)
Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar refuzon një natë me Ronaldon (FOTO LAJM)
Vajza e fejuar i jep fund lidhjes paralele, por ndryshon mendim kur djali i tregon makinën (FOTO LAJM)
U vesh si bari? Ky stilist është "fajtori" për veshjet e çuditshme të Ramës (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media