Home Foto Lajm
Sa fatlume kjo vajzë, është e para që vesh fanellën me autografin e Ronaldos (FOTO LAJM)
Është një vajzë tifozja e parë që do të veshë një fanellë të nënshkruar nga autografi i Cristiano Ronaldos.

Teksa gjendeshin në të njëjtin resort turistik në Greqi, ku edhe Ronaldo po kalon pushimet, një vajzë e vogël, ka arritur të afrohet tek portugezi, dhe më pas e ka vendosur fanellën e firmosur nga ai, pranë një pishine.

Gjithccka, ajo e ka dokumentuar edhe në një foto në Instagram, ku ajo shprehet shumë e lumtur për mirësinë e treguar nga ana e Ronaldos. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Nxirrni albumet e vjetra nga dollapi, këto fotografi do t’ju bëjnë zili (FOTO LAJM)
Ti mi vodhe syzet? Ik se të blen dashnori të tjera! Plas keq mes vajzave të Call Centerit në Tiranë (FOTO LAJM)
Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar refuzon një natë me Ronaldon (FOTO LAJM)
Vajza e fejuar i jep fund lidhjes paralele, por ndryshon mendim kur djali i tregon makinën (FOTO LAJM)
U vesh si bari? Ky stilist është "fajtori" për veshjet e çuditshme të Ramës (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media