Home Foto Lajm
Rama feston fitoren e Kroacisë, poston foton e veçantë (FOTO LAJM)
Kryeministri Edi Rama mbrëmë ka festuar fitoren e Kroacisë përballë Anglisë.

Kryeministri Edi Rama gjendej në samitin e NATO-s që u mbajt dje në Bruksel.

Rama ka ndarë një foto me presidenten e Kroacisë, e cila është e njohur për tifozerinë e çmendur ndaj Kombëtares së saj.

Kroacia dhe Franca do të ndeshen të dielën mes tyre për të vulosur fitoren e kupës së botës. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Nxirrni albumet e vjetra nga dollapi, këto fotografi do t’ju bëjnë zili (FOTO LAJM)
Ti mi vodhe syzet? Ik se të blen dashnori të tjera! Plas keq mes vajzave të Call Centerit në Tiranë (FOTO LAJM)
Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar refuzon një natë me Ronaldon (FOTO LAJM)
Vajza e fejuar i jep fund lidhjes paralele, por ndryshon mendim kur djali i tregon makinën (FOTO LAJM)
U vesh si bari? Ky stilist është "fajtori" për veshjet e çuditshme të Ramës (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media