Home Foto Lajm
Shihet si femra më seksi në Shqipëri, por a e dini sa peshon Kallashi (FOTO LAJM)
Kallashi është një ndër femrat më seksi në Shqipëri. Ajo shihet si "seks simbol" por s'do t'a besoni se sa peshon ajo.

Ashtu si shumë VIP-a edhe Kallashi ka zgjedhur t'u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram me opsionin e ri.

Një nga fansat e pyet Kallashin sa peshon dhe seksbomba shqiptare zbulon se është 88 kilogram.

Kjo shifër është shumë larg standartit të bukurisë por sërish Kallashi mbetet një ndër femrat më të komentuara në trojet shqiptare. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Tifozat Kuq e Zi: Kërkojmë djersë për fanellën
I flaktë pas Kosovës, shikoni veshjen e çuditshme të tifozit (FOTO LAJM)
Formacionet zyrtare: Kosovë - Azerbajxhan (FOTO LAJM)
Miqësorja kundër Uellsit, lojtarët e Shqipërisë mbërrijnë në stadium (FOTO LAJM)
Bale vlen 21 mln euro më shumë se Shqipëria, shikoni sa kushton ekipi i Panuccit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media