Home Foto Lajm
Kapet mat me photoshop, Enca detyrohet të tregojë të vërtetën (FOTO LAJM)
Enca është një ndër këngëtaret shqiptare më të komentuara në media.

Kjo për shkak të hiteve por edhe për shkak të pamjes e akuzave për photoshop.

Ditën e djeshme Enca i ka dhënë përgjigje të gjithëve atyre që e akuzojnë për fotoshop duke e pranuar që përdor program për rregullimin e fotove, ashtu siç bën çdo vajzë.

"Ne rradhe te pare ne 2018 quhet facetune, kush perdor fotoshop akoma? Si cdo vajze tjeter ne instagram postoj fotot ku dukem me mire, pozoj me mire dhe si cdo vajze tjeter i rregulloj fotot para se t'i postoj.

Ndryshe nga vajzat e tjera qe ju njihni, pervec fotove qe postoj vete, postohen me dhjetera foto dhe video perdite nga evente te ndryshme, ne kende te ndryshme, gjendje te ndryshme, ne ndricime te ndryshme, duke kenduar, kercyer, e djersitur, e lodhur, pa mendje, ne qejfin tim etj.

Sa nga keto foto behen te famshme? Sigurisht jo aq shume ato ku kam dale mire apo sic jam, sepse portalet dhe mediat nuk fitojne para me titullin ‘Sa bukur duket Enca’.

Por ju shihni shpesh te promovohen ne menyre agressive foto te atyre momenteve te tjera, disa prej tyre te edituara per te me bere te dukem keq dhe e dini cfare? S’me plas fare dhe s’kam pse t’i jap shpjegime askujt.

E dua kaq shume veten sic jam sa nuk e keni idene. Fakti qe i fus nje blur ndonje celuliti te vogel apo gjera te tilla s’do te thote që se dua veten.

Vetem me thoni, kush eshte ajo qe poston foto te keqija te vetes? Por kur me shihni live, te gjithe bini ne dashuri me kete bukuri mahnitese, e sheh sa shume e dua veten apo jo", shkruan Enca. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk e dinim, moderatorja e njohur vendoska çdo ditë paruke në emision (FOTO LAJM)
Futbollistët e Milanit tani e kanë një arsye më shumë për të fituar (FOTO LAJM)
Bënte jetë bosi, kush është i arrestuari për vrasjen e Jurgen Kurtit (FOTO LAJM)
Bujar Nishani tregon pse i biri la shtetësinë shqiptare (FOTO LAJM)
Rusja tenton të bëjë selfi para trenit por gjen vdekjen (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media