Home Foto Lajm
Deputeti shqiptar ndahet nga Iva Aliko (FOTO LAJM)
Iva Aliko është një ndër femrat "shoë girl" më të komentuara në Shqipëri.

Ajo nuk është as këngëtare e as modele por u bë e njohur falë trupin, formave, pamjes dhe zhveshjes.

Falë risisë në Instagram, Iva Aliko ka treguar se është beqare, pra është ndarë tashmë nga i dashuri i saj deputet në Kosovë.

Lidhja e saj e dashurisë ka qënë gjithmonë një mister pasi Iva e ka pranuar se është në lidhje me një deputet kosovar, por kurrë nuk tregoi identitetin e tij. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
La nam në Dance With Me, Rashel përdridhet e tregon asetet (VIDEO)
Doli nga burgu, Ermal Hoxha bën lëvizjen e papritur sapo mori lirinë (FOTO LAJM)
Misteri, çfarë ndodhi mesnatën e djeshme mes Izraelit dhe Rusisë në qiejt sirian (FOTO & VIDEO)
Erdogan mer një super dhuratë, 400 milion dollar (FOTO LAJM)
OTR dhe BabaStars i japin fund "luftës": Jemi vëllezër! (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media