Home Foto Lajm
Morën kualifikim historik, ministrat kroat shkojnë në mbledhje me bluzën e kombëtares
Kroacia arriti të shkojë në finale të Botërorit për herë të parë në histori pasi mposhti Anglinë me rezultatin 2-1.

Festa e adhuruesve të Kroacisë është parë në shumicën e mediave dhe rrjeteve sociale.

Për t’u dalluar është një mbledhje e ministrave kroat në kabinetin qeveritar ku shumica prej tyre kanë veshur fanellën kroate.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Drita u mposht në Suedi, tifozët dhurojnë spektakël (FOTO LAJM)
VIP-at tanë takohen rastësisht në Francë, për një arsye të përbashkët
Kukësi mëson nesër kundërshtarin në Champions League (FOTO LAJM)
Dështoi në Botëror, shikoni ku po i kalon Messi pushimet (FOTO LAJM)
Po ngordhte nga uria, transformimi i mahnitshëm i qenit prek rrjetin (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media