Home Foto Lajm
I prenë pyllin, ujku bën kërdinë në fshatrat e Librazhdit (FOTO LAJM)
Një ujk ka shkaktuar mjaft dëmë gjatë ditëve të fundit në lagjet periferike të Librazhdit.

Në fotot e publikuar në Librazhdineës dhe Joq duken kafshët e shqyera prej egërsirës, e cila ka trembur mjaft edhe banorët.

"E vertet e frikshme, ujku te zbrese kaq poshte te lagja e skejes ne togez, ky eshte nje rezik edhe per njerzit sidomos fmijet qe shkojne me baktine. Bashkia duhet te mare masa, ju faleminderit"., shkruan njëri prej banorëve.

Kujtojmë se Librazhdi është një ndër zonat më të prekura prej shpyllëzimit masiv kohët e fundit duke detyruar kafshët e egra që të zbresin në zonat e banuara në kërkim të ushqimit. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Këta janë grabitësit e kapur dje nga NJSI (FOTO LAJM)
Komandot e Shqipërisë dhe FSK vlerësohen maksimalisht mes 160 vendeve të botës (FOTO LAJM)
E konfirmon UEFA, shikoni çfarë ndodh me Shqipërinë nëse nuk fiton ndaj Skocisë (FOTO LAJM)
Dorina ti je? Modeles shqiptare i dalin fotografitë skandaloze (FOTO LAJM)
I mbijetuan manisë së operacioneve, VIP-et natyrale në Shqipëri (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media