Home Foto Lajm
Shaqiri feston ditëlindjen e 27-të, shikoni si e uron Federata Zvicerane e Futbollit (FOTO LAJM)
Xherdan Shaqiri feston ditën e sotme ditëlindjen e tij të 27-të dhe për këtë ditë ai ka marrë urime të shumta. Mes shumë urimesh të marra ditën e sotme, spikat ajo e Federatës Zvicerane të futbollit.

Kjo federatë e ka uruar Xherdan Shaqirin nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Twitter” ku ka zgjedhur dy foto të lojtarit gjatë ndeshjes Zvicër-Serbi në kampionatin botëror të zhvilluar në Rusi.

Kujtojmë se në ata ndeshje Shaqiri shënoi golin e fitores për Zvicrën në minutën e 90-të.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vdes gjatë se*sit sadomazokist 26 vjeçarja, veprimi i pafalshëm i partnerit (FOTO LAJM)
I dhanë 30 milion euro dhe Rama e Gjiknuri nuk e dinin kush ishte "amerikani" tek Unaza dhe OST?!
Trump i paparashikueshëm, kritikon Twitterin nëpërmjet Twitterit (FOTO LAJM)
Plas gallata në rrjetet sociale pas shkarkimit të Jose Mourinho-s (FOTO LAJM)
Një rumun dhe 21 shqiptarë: Kush janë 22 personat që "zbukurojnë" Ramën në Facbook (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media