Home Foto Lajm
Njihuni me çiftin më ekstrem në botë, lindin një alien (FOT LAJM)
Halloween është shumë afër dhe të pasionuarit pas kësaj dite janë të ngazëllyer nga kostumet që do të krijojnë këtë vit, ku ende pa filluar “gara” mund të shpallim edhe fituesit për idenë më të pazakontë.
Një çift kreativ nga Kanadaja kanë ri-krijuar skenat e famshme nga filmi ku mamaja sjell në jetë një alien.

Në një fushë të mbushur me kunguj, simboli i Halloween, Todd dhe Nicole Cameron kanë realizuar një set ku fotografohet ardhja në jetë e një përbindëshi-alien.

Nicole është realisht shtatzënë dhe çifti ka vendosur që këtë ardhje në jetë ta celebrojë në një mënyrë të jashtëzakonshme që përkon me festën e Halloween.

Në foto shihet gruaja e shtrirë dhe që nga barku i saj del një përbindësh, i cili mbulon në gjak Todd, ku ky i fundit vrapon ta kapë pasi del nga barku i gruas së tij.

Ata e marrin “të voglin” e mbështjellin me batanije dhe shkrepin foto me të, duke shfaqur një krenari për krijesën e tyre.

Në gjitha fotot ka detaje që e bëjnë këtë një skenë gati-gati reale.

Todd tha:

Unë dhe Nicole jemi takuar në një festë Halloween-i dhe që atëherë nuk jemi ndarë më, duke festuar çdo vit deri në detajin e fundit.”


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vdes gjatë se*sit sadomazokist 26 vjeçarja, veprimi i pafalshëm i partnerit (FOTO LAJM)
I dhanë 30 milion euro dhe Rama e Gjiknuri nuk e dinin kush ishte "amerikani" tek Unaza dhe OST?!
Trump i paparashikueshëm, kritikon Twitterin nëpërmjet Twitterit (FOTO LAJM)
Plas gallata në rrjetet sociale pas shkarkimit të Jose Mourinho-s (FOTO LAJM)
Një rumun dhe 21 shqiptarë: Kush janë 22 personat që "zbukurojnë" Ramën në Facbook (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media