Home Foto Lajm
Bleona vishet si nuse, Ermal Mamaqi i bën komentin epik (FOTO LAJM)
Këngëtarja e njohur Bleona Qereti, ka publikuar një foto në profiln e saj të Instagramit, ku shihet e veshur me një vello të bardhë.

Mesa duket ajo ka përfunduar xhirimet e klipit të saj, që do publikojë së shpejti dhe nuk ka hezituar që të ndajë foto me ndjekësit.

Mirëpo, fustani i bardhë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe është Ermal Mamaqi ai që i ka bërë një koment epik këngëtares.

"Për hajër o zot kush do të marri": ka komentuar Ermal Mamaqi.

Koment i cili ka shkaktuar të qeshuara dhe tek komentuesit e tjerë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vdes gjatë se*sit sadomazokist 26 vjeçarja, veprimi i pafalshëm i partnerit (FOTO LAJM)
I dhanë 30 milion euro dhe Rama e Gjiknuri nuk e dinin kush ishte "amerikani" tek Unaza dhe OST?!
Trump i paparashikueshëm, kritikon Twitterin nëpërmjet Twitterit (FOTO LAJM)
Plas gallata në rrjetet sociale pas shkarkimit të Jose Mourinho-s (FOTO LAJM)
Një rumun dhe 21 shqiptarë: Kush janë 22 personat që "zbukurojnë" Ramën në Facbook (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media