Home Foto Lajm
"Mos qesh, por bëj detyrën aty", kush e acaroi Finon në Kuvend (FOTO LAJM)
Replikat mes deputetit të PS, Erion Braçe dhe ministrit Arben Ahmetaj, janë përcjellur edhe tek debutetët e tjerë, ku një pjesë kanë duartrokitur Erion Braçen ndërsa një pjesë kanë shpërthyer në të qeshura.

Po duket se kjo nuk është pritur aspak mirë ngas Bashkim Fino, i cili me tone kritike u është drejtuar kolegëve të mos qeshin.

“Mos qeshni po bëni detyrën” është shperhur Bashkim Fino.

“Ti Ditmir mos qesh se nuk po flasim per financa, por per ato te tjerat, se ti asnjë votë nuk ke shtuar” – mësohet të jetë shprehur më pas Fino. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kush janë 33 kriminelët më të kërkuar në Lezhë, mes tyre edhe një grua (FOTO LAJM)
Rama nuk heq dorë nga dialogu: Ose do vdesim të gjithë së bashku, ose… (FOTO LAJM)
Dessa Nunes, një tifoze hot nga Brazili për Napolin (FOTO LAJM)
Rama kërkon 300 studentë dhe live të dialogojë, Sali Berisha kundër (FOTO LAJM)
"Duam dialog dhe transparencë", Rama ka nje mesazh për studentët (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media