Home Foto Lajm
Ky është vendi ku u vranë dy punonjësit e bashkisë Mat (FOTO LAJM)
Nga të dhënat paraprake të policisë disa minuta më parë në fshatin Shëlli të rrethit të Matit, janë vrarë me armë zjarri dy punonjës të bashkisë, të cilët kishin shkuar në këtë zonë për të hapur një rrugë.

Dy viktimat raportohet të jenë qëlluar nga një person i vetëm që ende nuk është identifikuar por po punohet për kapjen e tij.

Edhe pse nuk dihen ende arsyet e vrasjes së punonjësve të bashkisë, ata mendohet se kanë qënë në krye të dëtyrës në atë zonë, pasi një ditë më parë , bashkia Mat ka shpërndarë disa foto në rrugën e fshatit Shëlli ku njoftonte për punimet.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet në galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Këta janë grabitësit e kapur dje nga NJSI (FOTO LAJM)
Komandot e Shqipërisë dhe FSK vlerësohen maksimalisht mes 160 vendeve të botës (FOTO LAJM)
E konfirmon UEFA, shikoni çfarë ndodh me Shqipërinë nëse nuk fiton ndaj Skocisë (FOTO LAJM)
Dorina ti je? Modeles shqiptare i dalin fotografitë skandaloze (FOTO LAJM)
I mbijetuan manisë së operacioneve, VIP-et natyrale në Shqipëri (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media