Home Foto Lajm
E çuan për ta bërë synet, 5 vjeçari ngjitet në çatinë e spitalit nga frika (FOTO LAJM)
Një vogëlush pesëvjeçar, që e dërguan në një spital në Java të Indonezisë për ta bërë synet, është frikësuar aq shumë, sa hipi në çatinë e kinikës dhe qëndroi dy orë aty.

Nga frika se mund të rrëzohej duke ikur, familjarët e as stafi i spitalit, nuk guxonin t’i shkonin pranë, derisa njëri prej familjarëve pati një ide shumë të mirë.

Lidhja e afërt që vogëlushi kishte me mësuesen, ka bërë që familjarët ta ftojnë arsimtaren që t’i fliste nxënësit të saj, për ta bindur që të zbriste poshtë.

Në fakt, ajo ishte i vetmi person, që arriti ta bindë për të zbritur dhe jo vetëm.

Në momentin që zbriti, vogëlushi shkoi vet në klinikë, për t’ju nënshtruar procedurës, pa u detyruar nga askush.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Samanta "tërbon" rrjetin, ekspozon të pasmet bombastike (FOTO LAJM)
"Më ka lënë mbresa", Ilda flet për marrëdhënien me Bekim Balajn (FOTO LAJM)
Konkurenca po shkatërron shoqërinë e Ermal Mamaqit dhe Bes Kallakut? Ja çfarë ndodh (FOTO LAJM)
I mungojnë pjesët e trupit, fansat akuzojnë Xhensila Myrtezajin për photoshop (FOTO LAJM)
Një pilote si Ilda Bejleri, surprizon moderatorja (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media