Home Foto Lajm
Tirana pret Skënderbeun në shtëpi, klubi bardheblu jep lajmin e madh për tifozët (FOTO LAJM)
Tirana do të presë ditë e shtunë, në "Selman Stërmasi" Skënderbeun, për javën e katërt të Superiores.

Klubi ka vendosur që të ulë çmimin e biletës për tribunën karshi, në 200 lek.

Një lajm i mirë ky për të gjithë tifozerinë bardheblu që dëshiron të ndjekë nga shkallët e stadiumit skuadrën.

Klubi njofton se biletat do të kontrollohen elektronikisht dhe do të krijohet rradhë.

Gjithashtu bën thirrje për kujdes nga tifozët në ditën e ndeshjes, për të shmangur incidentet.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zhduket 2-vjeçarja shqiptare në Greqi, nuk dihen ende shkaqet (FOTO LAJM)
Frika nga termetet, banorët e Durrësit do ta kalojnë sërish natën në qiell të hapur (FOTO LAJM)
Sevilla-Real Madrit, formacionet zyrtare: Rikthehet në formacion Ramos (FOTO LAJM)
Tërmeti i fuqishëm, shikoni pasojat që ka shkaktuar në Kavajë (FOTO LAJM)
Tërmeti ndau në dysh pallatin në Durrës, banorët tregojnë dëmet (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media