Home Foto Lajm
Tirana pret Skënderbeun në shtëpi, klubi bardheblu jep lajmin e madh për tifozët (FOTO LAJM)
Tirana do të presë ditë e shtunë, në "Selman Stërmasi" Skënderbeun, për javën e katërt të Superiores.

Klubi ka vendosur që të ulë çmimin e biletës për tribunën karshi, në 200 lek.

Një lajm i mirë ky për të gjithë tifozerinë bardheblu që dëshiron të ndjekë nga shkallët e stadiumit skuadrën.

Klubi njofton se biletat do të kontrollohen elektronikisht dhe do të krijohet rradhë.

Gjithashtu bën thirrje për kujdes nga tifozët në ditën e ndeshjes, për të shmangur incidentet.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Më shumë se kur isha vajzë", 61-vjeçarja Sharon Stone më e dashuruar se kurrë me trupin (FOTO LAJM)
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM)
Mendoheshin të zhdukura, kamerat regjistrojnë kafshët e ralla në Prespë (FOTO LAJM)
Pasi zbuloi se është në një lidhje, Mateus Frroku sjell të dashurën në emision (FOTO LAJM)
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik merr vendimin drastik (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media