Home Foto Lajm

Warning: Division by zero in /home/admin/web/albeu.com/public_html/incl/class.php on line 205

Warning: Division by zero in /home/admin/web/albeu.com/public_html/incl/class.php on line 206
Një “Uomini e Donne” në Shqipëri? Vajzat me djemt do njihen publikisht në ekran (FOTO LAJM)
Një lajm i mirë po vjen për të gjithë ata që duan të provojnë dicka emocionuese dhe për më tepër në ekran televiziv. Jo më larg se dje moderatorja Nevina Shtylla ka bërë të ditur risinë më të re të emisionit “E diell” në ‘Top Channel’ e cila vendos vajzat përballë djemve, për të zgjedhur më specialin prej tyre. Së shpejti vjen një program i dedikuar tërësisht marrëdhënieve vajzë-djalë. Kjo është hera e parë që në emisionet e televizionit shqiptar ka nje rubrikë të dedikuar marrëdhënieve midis femrave dhe meshkujve dhe mendohet të jetë e ndjekur sidomos nga moshat e reja.

Ky emision është i ngjashëm me atë të ‘Uomini e Donne’ ne Itali, i cili prej kohësh drejtohet nga moderatorja e famshme, Maria De Filippi.

View this post on Instagram

“Për’Puthesh” ti me Antonetën? A do të të zgjedh ty mes shumë të tjerëve? Eja në “E diell”, në rubrikën ku vajza vendoset përballë djemve, për të njohur më specialin prej tyre! Dergo mesazh në nr e tel; 0684064648 Ose shkruaj në DM @ediell_topchannel @topchannelalbania

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel) on

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zhduket 2-vjeçarja shqiptare në Greqi, nuk dihen ende shkaqet (FOTO LAJM)
Frika nga termetet, banorët e Durrësit do ta kalojnë sërish natën në qiell të hapur (FOTO LAJM)
Sevilla-Real Madrit, formacionet zyrtare: Rikthehet në formacion Ramos (FOTO LAJM)
Tërmeti i fuqishëm, shikoni pasojat që ka shkaktuar në Kavajë (FOTO LAJM)
Tërmeti ndau në dysh pallatin në Durrës, banorët tregojnë dëmet (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media