Home Foto Lajm
Nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes (FOTO LAJM)
Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve.

Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar prototipat dhe konceptet e makinës të së ardhmes.

Në galerinë e mëposhtme do të shikoni mjete të cilat do t’iu lënë pa fjalë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dasma superluksoze e Bleros dhe Afronës, momente që nuk duhen humbur (FOTO LAJM)
TERMETI/ Dalin pamjet e pacientëve të Spitalit Ushtarak (FOTO LAJM)
Mediat e huaja pasqyrojnë tërmetin në Shqipëri (FOTO LAJM)
Paralajmëroi tërmet apokaliptik, rrjetet sociale ironizojnë profecinë e Metës (FOTO LAJM)
TERMETI/ Dëmtohet stadiumi "Selma Stermasi" (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media