Home Foto Lajm
Gjyste Vulaj nuk do plaket kurrë, fotot e fundit e vërtetojnë (FOTO LAJM)
Gjyste Vulaj vazhdon të jetë prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, ndër më të komentuarat në media dhe vazhdon të mbetet si 20 vjeç në pamje.

Duket se për Gjysten vitet janë ndalur e këtë e vërtetojnë fotot e fundit që këngëtarja ka postuar nga pushimet.

Gjystja shfaqet duke pozuar me rrobabanjo të verdha dhe nuk ka si të mos mbetesh gojëhapur me trupin perfekt të 42-vjeçares.

View this post on Instagram

🌝🦵🏼🌞

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dasma superluksoze e Bleros dhe Afronës, momente që nuk duhen humbur (FOTO LAJM)
TERMETI/ Dalin pamjet e pacientëve të Spitalit Ushtarak (FOTO LAJM)
Mediat e huaja pasqyrojnë tërmetin në Shqipëri (FOTO LAJM)
Paralajmëroi tërmet apokaliptik, rrjetet sociale ironizojnë profecinë e Metës (FOTO LAJM)
TERMETI/ Dëmtohet stadiumi "Selma Stermasi" (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media