Home Foto Lajm
Çmenduri, Kim fitoi shumën marramendëse vetëm 1 minutë pas nxjerrjes në treg të produkteve (FOTO LAJM)
Ditën e djeshme Kim Kardashian hodhi në treg linjën më të re të të brendshmeve në formë korseje.

Për këtë linjë ylli i familjes Kardashian punoi shumë gjatë dhe marketingut i kushtoi një rëndësi shumë të madhe.

Epo duket se e gjithë kjo ia ka vlejtur dhe sipas mediave të huaja koleksioni ka qenë një super sukses.

Që në minutën e parë që u hodh në treg, Kim fitoi plot 2 milionë dollarë nga shitjet.

Fluksi ishte shumë i madh dhe të gjitha femrat duket se mezi i kishin pritur produktet e reja të Kim.

Pasuria e Kim Kardashian arrin 350 milionë dollarë dhe nga ky koleksion shifra e pasurisë së saj do të rritet edhe më shumë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Më shumë se kur isha vajzë", 61-vjeçarja Sharon Stone më e dashuruar se kurrë me trupin (FOTO LAJM)
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM)
Mendoheshin të zhdukura, kamerat regjistrojnë kafshët e ralla në Prespë (FOTO LAJM)
Pasi zbuloi se është në një lidhje, Mateus Frroku sjell të dashurën në emision (FOTO LAJM)
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik merr vendimin drastik (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media