Home Foto Lajm
Bjonden e dinit, Renato Mekolli zbulon identitetin e brunes së “Hell’s Kitchen” (FOTO LAJM)
Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Hell’s Kitchen” i shefit të kuzhinës, Renato Mekollit, do të vijë me ndryshime të mëdha.

Më herët ai kishte lajmëruar se krah vetes do të kishte një brune dhe një bjonde, ndërsa emrin e kësaj të fundit e zbuloi disa ditë më parë.
Bjondia e cila do të jetë krah Renato Mekollit është një nga konkurrentet e edicionit të parë të “Hell’s Kitchen”, Ani Alku.

Ndërsa pak më parë, shefi i kuzhinës ka zbuluar edhe emrin e vajzës brune, e cila gjithashtu nuk është e panjohur për publikun.

Bëhet fjalë për Albana Dulellarin, që shumë prej nesh mund ta mbajnë mend si Albana e “Masterchef”.

Ajo i ka thënë “Po” kërkesës së Renatos për të qenë krah tij këtë sezon të ri televiziv.

“E mbani mend besoj që ju kam thënë se këtë herë krah meje, në Kuzhinën e Ferrit, si ndihmës shefe do të kem dy vajza. Një bjonde e një brune. Të parën, Anin, e zbulova pak ditë më parë. Sot është dita të flasim për tjetrën, atë që e ka treguar me prova e shpirt se mund të jetë krahu im i djathtë. Shumëkush e njeh si Albanën e famshme të Masterchef-it, shumë të tjerë si mjeshtren në restorantet e ndryshme ku ajo ka punuar e punon. Unë e njoh shumë më shumë, si duarartën dhe vajzën energjike,shumë vite pranë meje në Greqi,por edhe ketu në Restorantin tim dhe të të gjithëve në Tiranë, në “Umami restaurant by Renato Mekolli” dhe e dua patjetër në Hell’s Kitchen. Edhe ajo tha “Po” e do të jetë me ne në këtë edicion, që mezi po e presim të gjith녔- shkruan Renato krahas fotos së Albanës.

Kujtojmë se “Hell’s Kitchen 2” do të nisë transmetimin në muajin tetor.

View this post on Instagram

E mbani mend besoj që ju kam thënë se këtë herë krah meje, në Kuzhinën e Ferrit, si ndihmës shefe do të kem dy vajza. Një bjonde🧑 e një brune👩🏻‍🦱. Të parën, Anin, e zbulova pak ditë më parë. Sot është dita të flasim për tjetrën, atë që e ka treguar me prova e shpirt se mund të jetë krahu im i djathtë. Shumëkush e njeh si Albanën e famshme të Masterchef-it, shumë të tjerë si mjeshtren në restorantet e ndryshme ku ajo ka punuar e punon. Unë e njoh shumë më shumë, si duarartën dhe vajzën energjike,shumë vite pranë meje në Greqi,por edhe ketu në Restorantin tim dhe të të gjithëve në Tiranë,në “Umami restaurant by Renato Mekolli”dhe e dua patjetër në Hell’s Kitchen. Edhe ajo tha “Po” e do të jetë me ne në këtë edicion, që mezi po e presim të gjithë...

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli) on

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E kishte me dy mendje, por kjo foto e Rezarta Shkurtës do ju le gojëhapur (FOTO LAJM)
14 vite bashkë, martohet sportisti i njohur në një ceremoni luksoze (FOTO LAJM)
Ditëlindja më e bukur! Ja si e festoi Kim Kardashian 39-vjetorin e saj të lindjes (FOTO LAJM)
Medalje Championsi, buzhuteri dhe parfume, dalin pamjet e aksionit ndaj shqiptarëve në Madrid (FOTO LAJM)
Intriga ndaj Mbretëreshës, Mbreti pushon nga puna më të mirën e haremit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media