Home Foto Lajm
Kylie Jenner komplet nudo në Instagram, epo të paktën është krah bashkëshortit (FOTO LAJM)
Miliarderja është shfaqur në përqafimin e të dashurit të saj, në foton e parë nudo të postuar në Instagramin e saj.

Kylie me këtë pozë ka paralajmëruar numrin e ri të revistës ‘Playboy’, për të cilën ajo modelon në fotot më provokative të mundshme, përcjell Gazeta Express.

Fotoja ka arritur të marrë 13 milionë pëlqime në kohë rekorde, duke arritur kështu që sërish me një nga fotografitë e saj të hyjë në listën e fotove më të pëlqyera në Instagram të të gjitha kohëve.

Kylie ka befasuar të gjithë me këtë veprim, pasi miliarderja zakonisht bën postime provokuese por asnjëherë nuk ka pozuar komplet e zhveshur.

Disa madje po thonë se ajo po tenton të imitojë motrën e saj, Kim Kardashian, për të marrë vëmendje edhe më shumë.

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dasma superluksoze e Bleros dhe Afronës, momente që nuk duhen humbur (FOTO LAJM)
TERMETI/ Dalin pamjet e pacientëve të Spitalit Ushtarak (FOTO LAJM)
Mediat e huaja pasqyrojnë tërmetin në Shqipëri (FOTO LAJM)
Paralajmëroi tërmet apokaliptik, rrjetet sociale ironizojnë profecinë e Metës (FOTO LAJM)
TERMETI/ Dëmtohet stadiumi "Selma Stermasi" (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media