Home Foto Lajm
TERMETI/ Dëmtohet stadiumi "Selma Stermasi" (FOTO LAJM)
Tërmeti në të gjithë Shqipërinë ka trembur njerëzit, por ka shkaktuar edhe shumë dëme.

Dëme ka pasur edhe në stadiumin "Selman Stërmasi", muret e dëmtuara që kanë shkaktuar panik edhe tek tifozët të gjendur aty. Për më tepër, shikoni pamjet, ku edhe ndeshja ndaloi për disa momente.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Eneda Tarifa rikthehet te "Kënga Magjike" pas 11 vitesh mungesë (FOTO LAJM)
Juventusi - Lokomotiva e Moskës, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)
Plasi në "Dance With Me", sherr live mes Valer Kolnikaj dhe Ermal Peçit (FOTO LAJM)
"Më shumë se kur isha vajzë", 61-vjeçarja Sharon Stone më e dashuruar se kurrë me trupin (FOTO LAJM)
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media